Serwis

Nasz serwis tworzy wspaniały zespół czterech mechaników, przechodzących od lat szkolenia serwisowe marek, których autoryzację posiadamy (SUZUKI, BMW). Kierownik serwisu Andrzej Gawor kieruje naszym serwisem od 18 lat. Każdego roku kilkukrotnie uczestniczy w szeregu szkoleń serwisowych i produktowych marek, których jesteśmy przedstawicielem. Możemy z dumą stwierdzić, że jest jednym z najlepszych fachowców w branży motocyklowej w Polsce. Osobą specjalizującą się w elektryce i elektronice pojazdowej jest Wilchelm Schweiner, który jest elektromechanikiem w naszej firmie od 10 lat. Jego duże doświadczenie oraz wiedza z zakresu najnowszych osiągnięć elektroniki motocyklowej jest niezbędna w nowoczesnym serwisie. Tomasz Siwiec jest z nami od 7 lat i specjalizuje się w szybkich naprawach i bieżących przeglądach. Przed rokiem dołączył do zespołu Mateusz Łaskawiec, dobry wszechstronny fachowiec z dużym doświadczeniem mimo młodego wieku. Pracował on wcześniej w autoryzowanych serwisach Yamaha, Honda i Suzuki. Wszyscy nasi serwisanci są entuzjastami motocykli i aktywnymi wytrawnymi motocyklistami.

Nasze magazyny są doskonale zaopatrzone w części zamienne, na które w innych serwisach trzeba czekać czasem kilka dni, a nieraz i tygodni. Serwisujemy motocykle, skutery i quady wszystkich marek oraz silniki zaburtowe SUZUKI. Sprzedaliśmy już grubo ponad tysiąc dwieście nowych pojazdów Suzuki i BMW oraz tysiące pojazdów używanych, które ciągle serwisujemy. Stawiamy na fachowość, rzetelność i wysoką jakość napraw. Staramy się zapewnić wysoką jakość obsługi naszych klientów.

Prosimy o ustalanie terminów napraw i przeglądów z możliwie dużym wyprzedzeniem. Można to zrobić pod numerem telefonu 012 6554200 wew 24 lub mailowo: serwis@rider.com.pl. Prosimy również o terminowe dostarczanie i odbieranie pojazdów. Klienci, którzy zakupili pojazdy w naszej firmie oraz stali klienci serwisu mogą liczyć na wysokie rabaty zarówno na robociznę, jak i części zamienne. Do korzystania z naszych usług serdecznie zapraszamy również poza sezonem motocyklowym. Z chęcią przeprowadzamy remonty generalne oraz prace przygotowujące pojazdy do nowego sezonu. W okresie zimowym szczególnie oferujemy znacznie niższe ceny usług oraz różnego rodzaju promocje na części i akcesoria. W naszej ofercie posiadamy oczywiście również usługę dowozu pojazdu do serwisu naszym transportem na bardzo atrakcyjnych warunkach.